Bed and breakfast in Belgie : Klik hier
Accommodatie: | Chalet | Huur weekend: | € 239 |
Adres: | Rue de la Gare 16a | Huur midweek: | € 199 |
Plaats: | Dochamps | Huur week: | € 349 |
Provincie: | luxemburg | Deze advertentie is: | 1128 keer bezocht |
Aantal kamers: | 4 | Geplaatst op: | 14-08-2012 |
Aantal personen: | 7 |
Geen huisdieren toegestaan, Nabij bos, Rustig gelegen, T.V, Dvd, Fiets mogelijkheden, Wandel mogelijkheden, Prijzen zijn voor het laagsezoen. Meer info op www.ardennen-gites.be
De chalet, in massief houtbouw en ook deels afgewerkt met streeksteen, is voorzien van alle modern comfort.
Op de gelijkvloers bevindt zich de ruime living en eetplaats (+60m²) alsook de half open keuken voorzien van afwasmachine, micro- & warmeluchtoven, mixer, broodrooster, waterververwarmer, koffiezet, Senseo,…….. Ook een toilet met regenwaterspoeling en een berging / technische ruimte situeren zich op dit niveau.
Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers (3 x 2 Auping boxsprings al dan niet tegen elkaar te plaatsen en 1 kamer met bed dat eventueel kan uitgetrokken worden tot een dubbel bed). Alle bedden (voor 8 pers.) zijn voorzien van dekbedden (ecologische Afrikaanse katoen) alsook de nodige hoofdkussens. Ook de badkamer met toilet en bad bevinden zich op deze verdieping.
“Le Lucan” is een gezellig ingerichte chalet te Dochamps.
Deze aangename woning, middenin een typisch Ardeens dorp, is ideaal om samen te komen met familie of vrienden. De gezellige inrichting en de grote tuin zorgen ervoor dat u zich onmiddellijk thuis voelt.
In de nabijheid liggen toeristische plaatsen zoals La Roche, Durbuy, Houffalize, Baraque Fraiture, Bastogne en de grotten van Han en Remouchamps.
Dichtbij bevinden zich een zwembad, grote speeltuin, tennisbaan en een restaurant/taverne. In de directe omgeving is er volop gelegenheid tot wandelen, fietsen, golfen en kanovaren.
Alles wat u nodig hebt voor een prachtige vakantie ligt binnen handbereik.
Meer in op de website: www-chalet-lelucan.be